Членове на БФСТ

Брой Член на БФСТ Председател Град
1 КСТ "Аватар тийм" Георги Венциславов Ценев София
2 КСТ "Акцент" Йордан Димитров Йорданов София
3 КСТ "Алекс" Димитър Ангелов Александров Пловдив
4 КСТ "Амаранд – М" Малинка Йорданова Петрова София
5 КСТ "Асеновец 2006" Нели Иванова Куциянова Асеновград
6 КСТ "Асеновец" Дойка Славова Апостолова Асеновград
7 КСТ "Блясък" Искра Петрова Тодорова Поморие
8 КСТ "Брилянт" Владимир Димитрович Божилов София
9 КСТ "Бургас 1975" Андрей Димитров Тодоров Бургас
10 КСТ "Варна" Франциска Йорданова Варна
11 КСТ "Гардения" Сами Джеки Биджерано София
12 КСТ "Гранд" Атанаска Бойчева Димитрова Хасково
13 КСТ "Денс Тийм" Емилия Димитрова Стоянова София
14 КСТ "Денс Юник" Митко Петров Маринов Стара Загора
15 КСТ "Дива Денс" Ива Людмилова Григорова София
16 КСТ "Дъга" Светлана Ефимкина София
17 КСТ "Елеганс" Радина Илиева Добрева Силистра
18 КСТ "Елит Тим" Атанас Кирилов Балъкчиев Видин
19 КСТ "Ес Тий Денс" Стефан Славов Дончев Стара Загора
20 КСТ "Ес Тийм" Александър Александров Попов София
21 КСТ "Загора Данс 2005" Виолета Димитрова Михалева Стара Загора
22 КСТ "Звезда" Георги Петков Добрич
23 КСТ "Импулс 2008" Иван Александров Александров Пазарджик
24 КСТ "Импулс" Петър Николов Милчев Велинград
25 КСТ "Киара-Н" Николай Танев Тенев Казанлък
26 КСТ "Кристал" Диана Желева Филипова Варна
27 КСТ "Ксани денс” Николинка Йовчева Колева Велико Търново
28 КСТ "Мeджик Степ" Яна Гочева Тонева Чирпан
29 КСТ "Младост - 1970" Екатерина Атанасова Гегова София
30 КСТ "Надежда" Людмила Георгиева Томова Перник
31 КСТ "Настроение" Иван Владимиров Деспотов Русе
32 КСТ "Несебър" Никола Дяков Абрашев Несебър
33 КСТ "Нефтохимик 78" Диана Крумова Мешкова Бургас
34 КСТ "Огледало" Калин Радославов Петков Варна
35 КСТ "ОГОСТА данс" инж. Тодор Бърбанов Монтана
36 КСТ "Одесос Дeнс 1975" Станимир Мирославов Стоянов Варна
37 КСТ "Парадайс Данс" Светозар Желязков Жеков Пловдив
38 КСТ "Пауталия" Петя Димитрова Кюстендил
39 КСТ "Поморие" Нели Антониева Младенова Поморие
40 КСТ "Приста" Лазар Христов Лазаров Русе
41 КСТ "Проданс" Николай Иванов Йорданов София
42 КСТ "Ритмика" Веселина Иванова Жекова Габрово
43 КСТ "Роза" Петър Лалев Радев Казанлък
44 КСТ "Сияна Данс" Марияна Борисова Дишлиева Пловдив
45 КСТ "Сливен" Цанка Димова Иванова Сливен
46 КСТ "София Данс" Иван Димитров Терзиев София
47 КСТ "Средец" Симеон Симеонов София
48 КСТ "Тандем Тийм" Георги Петков Найденов Ямбол
49 КСТ "Танцувай с мен" Милена Стефанова Маймарева София
50 КСТ "Туида" Йовита Тодорова Пенчева Сливен
51 КСТ "Фен-85" Димитър Василев Кондаклиев Смолян
52 КСТ "Фея-Данс" Румена Анастасова Андреева Шумен
53 КСТ "Фиеста Варна" Михаил Теодосиев Чакъров Варна
54 КСТ "Фиеста Велико Търново" Таня Здравкова Шуманова Велико Търново
55 КСТ "Фламинго 98" Цветомир Христов Панчев Русе
56 КСТ "Флейм Данс" Пламен Ангелов Балабанов Пловдив
57 КСТ "Флорета Каварна" Елица Владимирова Александрова Каварна
58 КСТ "Харизма" Бойка Дичева Георгиева Враца
59 КСТ "Хармония" Ирен Йорданова Бекриева София
60 КСТ "Хасково" Александър Милушев Хасково
61 КСТ "Център Голд Степ" Атанаска Младенова Дунева Стара Загора
62 КСТ "Ямбол" Станьо Цонев Иванов Ямбол
63 КСТ "Яница - ТА" Йордан Красимиров Йорданов Нова Загора

Клубове по спортни танци в обществена полза финансирани от МФВС



Клуб

Град

Точки

Лева

1. КСТ "Бургас 1975"

Бургас

 

 

2. КСТ "Тандем Тийм"

Ямбол       

 

 

3 .КСТ "Нефтохимик 78"

Бургас 

 

 

4. КСТ "Туида"

Сливен         

 

 

5. КСТ "Флорета Каварна"

Каварна     

 

 

6. КСТ "Импулс"

Велинград       

 

 

7. КСТ "Роза"

Казанлък        

 

 

8. КСТ "Асеновец"

Асеновград   

 

 

9. КСТ "Несебър"

Несебър    

 

 

10. КСТ "Поморие"

Поморие   

 

 

 
Има изискване от МФВС - да бъдат финансирани клубовете, които са събрали достатъчно точки, за да получат минимум 100 лева на транш (при 4 транша).