Купа България и
Открит турнир по спортни танци за
КУПА ВАРНА 2015
организиран от БФСТ, Община Варна и КСТ "Кристал"
Възрастови групи и класове:
- 9E, 11E, 13E
- 11D, 13D, 15D, 18D+D
- 13C, 15C, 18C+C
- 15B-La, 15B-St, 18B+B-La, 18B+B-St
- 18A+A-La, 18A+A-St
В рамките на турнира ще се проведе турнир "Изгряващи звезди" за некартотекирани двойки - латиноамерикански и стандартни танци, момичета соло - латиноамерикански танци и формации в следните възрастови групи:
- Двойки до 9 г. - Ch, J / W, Q
- Двойки до 11 г. - Ch, R, J / W, T, Q
- Двойки до 13 г. - Ch, R, J / W, T, Q
- Двойки до 15 г. - Ch, R, J / W, T, Q
- Соло момичета до 9 г. - Ch, J
- Соло момичета до 11 г. - Ch, R, J
- Соло момичета до 13 г. - Ch, R, J
- Соло момичета до 15 г. - Ch, R, J
- Формации - до две представяния до 4 мин.
ОТДЕЛНО класиране в латиноамериканските и стандартните танци!
Дата и място на провеждането:
13 юни 2015 г. в зали Младост на Двореца на културата и спорта - гр. Варна
Съдийска комисия:
- Главен съдия: Диана Филипова
- Съдия по ограниченията: Красимир Евтимов
Купа България - теглени по жребии (клубове) от БФСТ:
- КСТ "Фламинго 98" - гр. Русе
- КСТ "Гардения" - гр. София
- КСТ "Нефтохимик 78" - гр. Бургас
- КСТ "Асеновец" - гр. Асеновград
- КСТ "Импулс" - гр. Пазарджик
- КСТ "Хасково" - гр. Хасково
- КСТ "Средец" - гр. София
Резервен съдия: Атанаска Дунева
Открит турнир:
- Гергана Жекова - Пловдив
- Иван Деспотов - Русе
- Йовита Пенчева - Сливен
- Добрина Паричкова - Бургас
- Лазар Лазаров - Русе
- Ангел Александров - Пловдив
- Димитрина Вълчева - Несебър
- Радослав Козарев - Шумен
- Цветомир Панчев - Русе
- Калоян Иванов - Пловдив
Състезанията за некартотекирани двойки и момичета соло ще се съдийстват от представители на участващите клубове и студиа, заявили желание.
Програма на турнира:
13.06.2014 г. (събота) |
Турнир Изгряващи звезди |
---|
08:30 - 09:30 |
Регистрация и проба на дансинга |
10:00 |
Начало |
Открит турнир Купа Варна 2015 |
---|
13:00 - 14:00 |
Регистрация и проба на дансинга |
14:30 |
Начало |
Купа България |
---|
16:30 - 17:00 |
Регистрация и проба на дансинга |
17:30 |
Начало |
Такса за участие:
- 20 лева на двойка за клас E, D и C
- 15 лева на двойка за клас B и A - една дисциплина
- 30 лева на двойка за клас B и A - две дисциплина
- 18 лева за некартотекирани двойки - една дисциплина
- 20 лева за некартотекирани двойки - две дисциплина
- 10 лева за момичета соло
- 10 лева на член за формации
Вход за зрители:
- 5 лева - важи за целия ден
VIP места на маса:
- 10 лева - важи за Купа България и Купа Варна
- 8 лева - важи само за "Изгряващи звезди"
Заявки:
За по-експедитивна регистрация, молим клубовете, участващи с повече от 15 състезатели, след като се регистрират онлайн да подготвят списъци и отбележат в кои дисциплини участват децата. По този начин регистрацията ще направи само ръководителят, а ние ще подготвим предварително пакет с номерата.
За допълнителна информация:
тел./факс 052 648 800
тел. 088 833 5364 - Д. Филипова
e-mail: varnadance@mail.bg
Информация за настаняване:
Хотели във Варна:
Орбита
- В близост до залата
- тел. 052 612 350
Палитра
- тел. 052 610 055
- ул. Константин Доганов 11
Виктория
- до Колхозен пазар
- тел.052 660 950
ДНФ
- В центъра срещу Катедралата
- тел. 052 617 965
Дубровник
- тел. 052 303 987
- ул. Железни врата 43А
- www.dubrovnik-bg.com
- 40 лв. - двойна стая
- 60 лв. - стая с 3 легла
- 70 лв. - апартамент - 4 легла
Настаняване в КК Златни пясъци:
Хотел Диана
- тел. 089 363 6825
- Легло в стая с две легла със закуска - 25 лв.
- Легло в стая с две легла без закуска - 20 лв.