Състезателни двойки

Брой Танцова двойканизходящо сортиране Клас Клуб член на БФСТ
1 Mартин Ангелов Славоев / Елизавета Кравец 18A La, 18A St КСТ "Дъга", КСТ "Варна"
2 Адриан Здравков Василев / Ивана Асенова Атанасова 18A St, 18М La КСТ "Одесос Дeнс 1975"
3 Алекс Велизаров Христов / Рая Мирославова Ламбева 11E КСТ "Настроение"
4 Алекс Едуард Хаджигеоргиев / Славяна Пантелеева Янкова C КСТ "София Данс"
5 Алекс Николов Костадинов / Венцислава Венциславова Генчева 13C КСТ "Дъга", КСТ "Импулс 2008"
6 Алекс Паскалев Димитров / Марина Николаева Канариева 15C КСТ "Поморие"
7 Алекс Сотиров Иванов / Мишел Георгиева Дюлгерова 11E КСТ "Поморие"
8 Александр Юриевич Ходенко / Росица Митева Атанасова A La КСТ "Бургас 1975"
9 Александър Андреев Трендафилов / Теодора Катева Дерменджиева 11E СК "Хасково 1996-Спортни танци"
10 Александър Валентинов Иванов / Камила Анна Яшинска B La, B St КСТ "Денсинг тайм"
11 Александър Владимирович Лякишев / Радина Матеева Нейкова B La, B St КСТ "Поморие", КСТ "Асеновец"
12 Александър Даниелов Иванов / Светлана Павлинова Слободанова 18D КСТ "Приста"
13 Александър Денисов Малков / Анастасия Романовна Лобанова 9E КСТ "Одесос Дeнс 1975"
14 Александър Диянов Добрев / Алиса Островски 11D КСТ "Одесос Дeнс 1975"
15 Александър Драганов Найденов / Андреа Каменова Стоянова 11E КСТ "Парадайс Данс"
16 Александър Ивайлов Миленков / Сидни Александра Уотърхаус 18D КСТ "Импулс-Благоевград"
17 Александър Илиянов Илиев / Мария Даниел Джумалийски 18D КСТ "Фламинго 98"
18 Александър Илиянов Петков / Йоана Иванова Хубева 13E СК "Харизма Тийм"
19 Александър Карамитев / Дария Петрова Георгиева 15D КСТ "Флейм Данс"
20 Александър Кирилов Велинов / Десислава Николаева Николова 15D КСТ "Аватар тийм"
21 Александър Милчев Христов / Василиса Георгиева Ефимова D КСТ "Алекс"
22 Александър Петков Петков / Тереза Стефанова Симеонова 18D СК "Хасково 1996-Спортни танци"
23 Александър Петров Елефтеров / Сияна Юриева Стойнова 11D КСТ "Ксани денс”, КСТ "Одесос Дeнс 1975"
24 Александър Петров Елефтеров / Сияна Юриева Стойнова 11E КСТ "Ксани денс”
25 Александър Радославов Станолов / Анна-София Радославова Станолова B La, B St КСТ "Денсинг тайм"
26 Александър Райчев Стоянов / Александра Калинова Сашова 15C КСТ "ОГОСТА данс"
27 Александър Талев / Ирина Петрова Драмова 11E КСТ "Проданс"
28 Александър Христов Господинов / Карина Чавдарова Господинова D КСТ "Ксани денс”
29 Александър Юдзие Фу / Грета Иванова Тонева 15D КСТ "Мeджик Степ"
30 Алексей Алексеевич Рогачев / Мия Пламенова Николова 13C КСТ "Бургас 1975"
31 Алексей Ледов / Христиана Станимирова Григорова 11E КСТ "Бургас 1975"
32 Алесандро Ло Джудиче / Милана Михайловна Багдасарян 18A La, 18A St КСТ "Варна"
33 Ангел Анатолиев Прокопов / Александра Огнянова Харизанова D КСТ "Кристал"
34 Ангел Бисеров Божанов / Надежда Венциславова Дочева 13E КСТ "Фея-Данс"
35 Ангел Иванов Свирков / Божидара Веселинова Чакалова 9E КСТ "Поморие"
36 Ангел Станиславов Стоилов / Йоанна Бориславова Димитрова 18D КСТ "Проданс"
37 Анжело Пино / Христиана Христова Бургазлиева A La, A St КСТ "Бургас 1975"
38 Антоан Петров Атанасов / Магдалена Емил Тонева 15C КСТ "София Данс"
39 Антон Анев Евтимов / Виктория Ивайлова Георгиева 11E КСТ "Проданс"
40 Антон Виталиевич Кандауров / Джорджия Кънчева Кънчева M La, M St КСТ "Бургас 1975", КСТ "Център Голд Степ"
41 Антон Виталиевич Кандауров / Христиана Христова Бургазлиева A La, M St КСТ "Бургас 1975"
42 Антон Даниелов Иванов / Елизабет Валентинова Романова 15D КСТ "Дъга"
43 Антон Жеков Чешмеджиев / Йоанна Николаева Николова 9E КСТ "Одесос Дeнс 1975"
44 Антон Христов Стоянов / Зефира Христова Стоянова 13D КСТ "Загора Данс 2005"
45 Антонио Пламенов Пенев / Зорница Велиславова Динкова 18C КСТ "Кристал"
46 Арман-Онник Шакарян / Елза Бохос Бохосян B La, B St КСТ "Кристал"
47 Арсений Павлович Вискин / Румина Дойчинова Дойнова 13C КСТ "Одесос Дeнс 1975"
48 Атанас Венциславов Лозанов / Весела Петрова Петрова B La, A St КСТ "София Данс"
49 Атанас Иванов Маринов / Мария Дианова Георгиева 15C КСТ "Блясък"
50 Атанас Николаев Делчев / Елена Весилева Цанева 11E КСТ "Проданс"