Танцови двойки

Брой Танцова двойкавъзходящо сортиране Клас Клуб член на БФСТ
51 Станислав Мирославов Младенов / Виолета Евгениева Ершова 18B La, 18B St КСТ "Поморие"
52 Станислав Милков Караиванов / Рая Радостинова Райкова 11E КСТ "Блясък"
53 Станислав Георгиев Шутилов / Памела Маринова Маринова 18C КСТ "София Данс"
54 Станимир Мирославов Стоянов / Таня Николаева Йосифова A La, A St КСТ "Варна"
55 Станимир Веселинов Трифонов / Изабел Цветанова Иванова 11E СК "Харизма Тийм"
56 Спиридон Михайлов Зегов / Елица Кирилова Павлова 18B La, 18A St КСТ "Ес Тийм", КСТ "Дъга"
57 Симеон Светославов Рангелов / Рая Асенова Крумова 11E КСТ "Проданс"
58 Симеон Мартинов Нешев / Алмина Айдънова Басриева 15D КСТ "Фея-Данс"
59 Симеон Иванов Борисов / Стефания Александрова Павлова 15C КСТ "Фея-Данс"
60 Сергей Евгениевич Хрусталев / Сорина-Мария Андрей A La, A St КСТ "Бургас 1975", КСТ "Одесос Дeнс 1975"
61 Сергей Александрович Дибцев / Ивета Христова Нонева 11D КСТ "Поморие"
62 Севастиян Стойчев Стойчев / Габриела Димитрова Димитрова 9E КСТ "Мeджик Степ"
63 Светозар Тони Гарабедян / Ана-Мария Мирославова Каварджикова 11D КСТ "Парадайс Данс"
64 Светозар Валентинов Иванов / Елина Красимирова Крумова B La, B St КСТ "Проданс"
65 Светломир Станиславов Краев / Нели Красимирова Кенолова 9E КСТ "Бургас 1975"
66 Светломир Борисов Янакиев / Даяна Димитрова Тончева 15D КСТ "Настроение"
67 Сашо Пенчев Добрев / Петя Георгиева Чопаринова 13C КСТ "Дъга"
68 Сашо Невалинов Гюров / Яна Анатолиева Иванова B La, A St КСТ "София Данс"
69 Сава Атанасов Пишиков / Венислава Цветелинова Цветанова 13D КСТ "Проданс"
70 Росен Илиянов Кунев / Мирела Василева Драгиева 13C КСТ "Одесос Дeнс 1975"
71 Радостин Цветелинов Коларов / Гергана Благославова Дякова A La, A St КСТ "Настроение"
72 Радостин Боянов Игнатов / Стела Тихомир Терзийска 15C КСТ "Аватар тийм"
73 Радослав Росенов Йорданов / Димана Росенова Крумова 13C КСТ "Пауталия"
74 Радослав Мартинов Иванов / Мария Христова Стоева 11D КСТ "Бургас 1975"
75 Радослав Ивелинов Русев / Аврора Ценкова Дамянова 18C КСТ "Приста"
76 Преслав Димитров Статев / Калина Вячеславова Благоева 13C КСТ "ОГОСТА данс"
77 Пресиян Мирчев Алексиев / Ивелина Станиславова Петрова 11D КСТ "Фиеста Велико Търново"
78 Пламен Христов Божев / Йоaнна Генчева Велева B St, M La КСТ "Роза"
79 Пламен Миленов Христов / Карина Георгиева Русева 15B La, 15B St КСТ "Загора Данс 2005"
80 Пламен Динков Колев / Теодора Красимирова Миндева 13D КСТ "Туида"
81 Петьо Атанасов Петков / Никол Николаева Николова 11E КСТ "Импулс-Благоевград"
82 Петър Николаев Доцев / Яна Анатолиева Ангелова 15C КСТ "Дива Денс"
83 Петър Красимиров Методиев / Лора Георгиева Кирилова 15C КСТ "Проданс"
84 Петър Веселинов Тодоров / Лора ЕмиловаТуджарова 11D КСТ "Блясък", КСТ "Нефтохимик 78"
85 Петър Веселинов Георгиев / Киара Милева Семова 11D КСТ "Нефтохимик 78"
86 Петър Анастасов Величков / Дениз Танджу Мехмедова 13C КСТ "Импулс-София"
87 Пеньо Петров Петров / Стефани Иванова Иванова 13C КСТ "Мeджик Степ"
88 Павел Трифонов / Надежда Генадиева Велкова 15D КСТ "Сияна Данс"
89 Павел Тодоров Стефанов / Лора Кирилова Рапонска 18B St, 18A La КСТ "Проданс"
90 Павел Пламенов Горанов / Жасмина Георгиева Шевалиева 13D КСТ "Настроение"
91 Павел Василев Стаменов / Екатерина Даниел Александрова 9E КСТ "Импулс-София"
92 Огнян Златинов Банков / Мелания Максимовна Ситник 11D КСТ "Одесос Дeнс 1975"
93 Нино Александров Костадинов / Катерина Владимировна Фоменко 13D КСТ "Одесос Дeнс 1975"
94 Нино Александров Костадинов / Катерина Владимировна Фоменко 13C КСТ "Варна"
95 Нинко Димитрие Павлович / София Драгомирова Грозданова 15D КСТ "Денсинг тайм"
96 Никсън Цветанов Цветков / Александра Ивон Дечева 18B La, 18A St КСТ "Роза"
97 Николай Тодоров Милушев / Рада Валентинова Димова 15D СК "Хасково 1996-Спортни танци"
98 Николай Стилиянов Бозов / Адриана Бисерова Кирилова B St, M La КСТ "Фея-Данс"
99 Николай Руменов Ламбов / Габриела Костадинова Инджова 18B St, 18A La КСТ "Роза"
100 Николай Петров Митанкин / Александра Мартинова Иванова 11E КСТ "Аватар тийм"