Съдийска листа за 2019г.

WDSF съдийски лиценз

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Андрей Димитров Тодоров КСТ "Бургас 1975"
2 Атанаска Младенова Дунева КСТ "Център Голд Степ"
3 Виолета Янкова Янева КСТ "Бургас 1975"
4 Гергана Атанасова Жекова КСТ "Парадайс Данс"
5 Диана Крумова Мешкова КСТ "Нефтохимик 78"
6 Добрина Жечева Паричкова КСТ "Бургас 1975"
7 Иван Владимиров Деспотов КСТ "Настроение"
8 Йовита Тодорова Пенчева КСТ "Туида"
9 Петър Николов Милчев КСТ "Импулс"
10 Салваторе Тодаро КСТ "Бургас 1975"
11 Светозар Желязков Жеков КСТ "Парадайс Данс"
12 Соня Копаранова КСТ "Нефтохимик 78"

Съдийски лиценз AN

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Александър Михайлович Смикавчук КСТ "Фламинго 98"
2 Атанаска Младенова Дунева КСТ "Център Голд Степ"
3 Ваня Стоянова Александрова КСТ "Алекс"
4 Владимир Димитрович Божилов КСТ "Брилянт"
5 Гергана Атанасова Жекова КСТ "Парадайс Данс"
6 Диана Желева Филипова КСТ "Кристал"
7 Диана Крумова Мешкова КСТ "Нефтохимик 78"
8 Добрина Жечева Паричкова КСТ "Бургас 1975"
9 Дойка Славова Апостолова КСТ "Асеновец"
10 Елена Григорова Деспотова КСТ "Елеганс"
11 Иван Владимиров Деспотов КСТ "Настроение"
12 Йовита Тодорова Пенчева КСТ "Туида"
13 Капка Георгиева Агайна-Иванова КСТ "Гардения"
14 Красимир Ганчев Евтимов КСТ "Дъга"
15 Петранка Стефанова Милушева СК "Хасково 1996-Спортни танци"
16 Петър Лалев Радев КСТ "Роза"
17 Петър Николов Милчев КСТ "Импулс"
18 Пламен Ангелов Балабанов КСТ "Флейм Данс"
19 Светозар Желязков Жеков КСТ "Парадайс Данс"
20 Симеон Симеонов КСТ "Средец"
21 Стойко Мешков КСТ "Нефтохимик 78"

Съдийски лиценз A

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Ангел Димитров Александров КСТ "Алекс"
2 Андрей Димитров Тодоров КСТ "Бургас 1975"
3 Виолета Янкова Янева КСТ "Бургас 1975"
4 Екатерина Атанасова Гегова КСТ "Младост - 1970"
5 Иван Димитров Терзиев КСТ "София Данс"
6 Салваторе Тодаро КСТ "Бургас 1975"
7 Сами Джеки Биджерано КСТ "Гардения"
8 Соня Копаранова КСТ "Нефтохимик 78"
9 Траяна Атанасова Зелямова КСТ "Бургас 1975"
10 Цанка Димова Иванова КСТ "Сливен"

Съдийски лиценз B

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Александър Александров Попов КСТ "Ес Тийм"
2 Андра Линте КСТ "Одесос Дeнс 1975"
3 Веселин Георгиев Веселинов КСТ "ОГОСТА данс"
4 Веселин Тодоров Тодоров КСТ "Блясък"
5 Веселин Христов Христакев КСТ "Център Голд Степ"
6 Георги Николов Петков КСТ "Звезда"
7 Иван Александров Александров КСТ "Импулс 2008"
8 Константин Валериев Тодоров КСТ "Одесос Дeнс 1975"
9 Лазар Христов Лазаров КСТ "Приста"
10 Мария Апостолова-Андреева КСТ "Асеновец"
11 Никола Дяков Абрашев КСТ "Поморие"
12 Николай Танев Тенев КСТ "Киара-Н"
13 Петя Божидарова Димитрова КСТ "Пауталия"
14 Радослав Козарев КСТ "Фея-Данс"
15 Росен Николаев Попов КСТ "Импулс-София"
16 Христина Стефанова Лалова КСТ "Денсинг тайм"
17 Цветомир Христов Панчев КСТ "Фламинго 98"

Съдийски лиценз C

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Георги Венциславов Ценев КСТ "Аватар тийм"
2 Герман Николаев Тепавичаров КСТ "Варна"
3 Десислава Георгиева Петачка КСТ "Импулс 2008"
4 Жени Дариева Бончева КСТ "Дъга"
5 Йордан Димитров Йорданов КСТ "Акцент"
6 Калоян Гаров Иванов КСТ "Алекс"
7 Людмила Георгиева Томова КСТ "Надежда"
8 Милена Петрова Георгиева КСТ "Проданс"
9 Станислава Минчева Бакалова
10 Стела Ицкова Куконова КСТ "Варна"

Съдийски лиценз D

Брой Име Клуб член на БФСТ
1 Aнтония Георгиева Каярова КСТ "Киара-Н"
2 Венелина Симеонова Иванова-Маринова КСТ "Денс Юник"
3 Весела Костадинова Недялкова КСТ "Флейм Данс"
4 Владимир Иванов Деспотов КСТ "Настроение"
5 Ива Людмилова Григорова КСТ "Дива Денс"
6 Митко Петков Маринов КСТ "Денс Юник"
7 Олга Евгениева Абрашева КСТ "Несебър"
8 Таня Здравкова Шуманова КСТ "Фиеста Велико Търново"

Сидии не участвали в съдийски семинар

Брой Име Клуб член на БФСТ Лиценз
1 Анелия Димитрова Ангелова КСТ "Ритъм" C
2 Атанас Кирилов Балъкчиев КСТ "Елит Тим" D
3 Димитър Ангелов Александров КСТ "Алекс" AN
4 Ирен Йорданова Бекриева КСТ "Хармония" A
5 Калин Радославов Петков КСТ "Огледало" D
6 Цветелин Ненов КСТ "Фламинго 98" D

Съдии с временно замразени съдийски права

Брой Име Клуб член на БФСТ Лиценз
1 Илона Миксимова Биджерано КСТ "Гардения" A
2 Ирена Димитрова Попова КСТ "Ес Тийм" D
3 Марияна Борисова Дишлиева КСТ "Сияна Данс" B
4 Николай Янев КСТ "Дива Денс" D
5 Параскева Ангелова Спиридонова КСТ "Гардения" D
6 Румен Йорданов КСТ "Бургас 1975" A
7 Тодор Делчев Жеков КСТ "Ритмика" A