Ранглиста на България

Състезатели над 19 години - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2017
1 Иван Карастоянов - Виктория Динчева Бургас 1975 - Дъга 162.60
2 Яцек Янков - Полина Русинова Фламинго 98 - Дъга 130.40
3 Виктор Петков - Радмила Борисова Гардения - Одесос денс 96.40
4 Кольо Димов - Полина Кимова Одесос денс 1975 - Бургас 1975 95.20
4 Велизар Георгиев - Ангелина Дженкова Одесос денс 1975 - Варна 85.00
6 Константин Тодоров - Андра Линте Бургас 1975 - Бургас 84.00
7 Станимир Стоянов - Таня Йосифова Варна - Варна 77.00
8 Любомир Якимов - Валентина Маркова София данс - София 74.20
9 Сергей Хрусталев - Сорина Мария Бургас 1975 - Одесос денс 71.20
10 Борис Милев - Алессандра Ниеду Одесос денс 1975 - Варна 68.00
11 Стефан Нанчев - Анна Димитрова Загора данс - Ст. Загора 58.80
12 Евгений Коротоножкин - Татяна Ефимова Дъга - София 57.40
13 Иван Георгиев - Никол Алексова Брилянт - София 53.20
14 Димитър Дросев - Теодора Мудева Бургас 1975 - Бургас 50.00
15 Васил Павлов - Таня Балтова Бургас 1975 - Брилянт 49.20
15 Иван Петров - Йоана Сукиязова Нефтохимик 78 - Дъга 24.00
17 Калоян Драгиев - Белослава Златева Туида - Сливен 20.20
18 Стефан Топалов - Ива Петрова Парадайс данс - Пловдив 15.40
19 Мартин Янчев - Ася Кацарска Кристал - Варна 14.00
20 Йордан Стоянов - Лиляна Байлова Акцент - София 13.40
21 Борислав Богданов - Мирела Богданова София Данс - София 9.80
21 Пламен Дичев - Преслава Балчева Одесос денс 1975 - Варна 9.80
23 Николай Йорданов - Даниела Хвърчилкова Фламинго 98 - Дъга 8.40
24 Сашо Гюров - Яна Иванова София данс - София 6.00
24 Тимофей Краснобаев - Ирина Николова Одесос денс 1975 - Варна 6.00

Състезатели над 19 години - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2017
1. Кольо Димов - Полина Кимова Одесос данс 1975 - Бургас 1975 80.20
2 Иван Петров - Йоана Сукиязова Нефтохимик - Импулс  64.40
3 Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова Дъга - София 50.00
4 Петер Спасов - Ралука Попа Алекс - Пловдив 45.60
6 Костадин Василев - Джузепа Ярера Алекс - Пловдив 42.00
7 Антон Кандауров - Варвара Дружинина Бургас 1975 - Бургас 38.50
8 Иван Христов - Христиана Бургазлиева Бургас 1975 - Бургас 35.70
9 Велизар Георгиев - Ангелина Дженкова Одесос данс 1975 - Варна 33.00
10 Станимир Стоянов - Таня Йосифова Варна - Варна 30.80
11 Сашо Гюров - Яна Йорданова София данс - София 30.00
12 Йордан Стоянов - Лиляна Байлова Акцент - София 19.00
13 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - София 11.00
14 Васил Илиев - Марчела Славова Фея данс - Шумен 10.00
14 Николай Йорданов - Даниела Хвърчилкова Фламинго 98 - Русе 10.00

Младежи - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2017
1 Мартин Кючуков - Катерина Митева Денс Юник - Стара Загора 190,40
2 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 136,00
3 Иван Матанов - Полина Куцарова Киара Н - Казанлък 132,80
4 Николай Джуров - Антонина Клямбова Проданс - Дъга 129,60
5 Калоян Бялков - Николета Николаева Роза - Голд Степ 114,40
6 Стивън Караджов - Дарина Бисеринска Одесос Денс - Брилянт 103,20
7 Александър Туфар - Десислава Трифонова Импулс - Поморие 101,00
8 Стилиян Станев - Роси Михалева Загора данс - Ст. Загора 95,40
9 Георг Киряков - Диана Енчева Бургас 1975 - Импулс 92,40
10 Самуил Лечев - Иванджелина Мушкина Бургас 1975 - Бургас 89,20
10 Атанас Атанасов - Ивайла Мечева Тандем - Бургас 1975 89,20
12 Никита Воронин - София Коларова Бургас 1975 - Несебър 88,40
13 Мирослав Бонев - Емилия Джелебова Тандем - Ямбол 84,00
14 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - Гардения 83,70
15 Боян Кърлиев - Мария Пенева Одесос денс 1975 - Варна 83,00
15 Янислав Найденов - Мина Самсиева Брилянт - Акцент 77,60
17 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Роза - Казанлък 64,40
18 Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева Брилянт - София 59,40
19 Пламен Божев - Паулина Танева Роза - Казанлък 54,70
20 Георги Боянов - Магдалена Иванова Настроение - Русе 48,80
21 Николай Василев - Валентина Лазаркова Парадайс данс - Алекс 46,90
22 Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева Нефтохимик 78 - Бургас 42,00
23 Виктор Панов - Сияна Шишкова Кристал - Варна 39,60
24 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 35,36
25 Петър Сидеров - Райна Димитрова Фен-85 - Смолян 30,30
26 Робърт Стоянов - Калина Джамбазка Гардения - София 29,50
27 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 29,22
28 Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова Нефтохимик 78 - Бургас 28,80
29 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 28,00
30 Даниел Нанев - Вивиана Траянова Одесос денс 1975 - Варна 27,40
31 Спиридон Зегов - Елица Павлова Ес тийм - Дъга 26,26
32 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 21,25
33 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 20,20
34 Павел Тодоров - Лора Рапонска Огоста данс - Монтана 19,80
35 Лео Шилков - Десислава Димитрова Настроение - Русе 19,60
36 Иван Иванов - Сара Ангелова Огоста данс - Монтана 17,50
37 Християн Стоянов - Дона Симеонова Ес тий денс клуб - Ст. Загора 16,80
38 Димитър Колев - Теодора Коцева Сливен - Несебър 16,00
39 Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова Огоста данс - Монтана 15,35
40 Стивън Стоянов - Моника Венциславова Огоста данс - Монтана 14,00
41 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 12,61
42 Марио Динев - Маргарет Спасова Одесос денс - Брилянт 11,38
43 Венко Елмазов - Деяна Христова Ритмика - Габрово 10,78
44 Стилиян Ганчовски - Веселина Кузманова Варна - Кристал 9,60
45 Кирил-Виктор Цолов - Елия Ерменкова Огоста данс - Монтана 9,20
46 Никола Йорданов - Несрин Алиева Настроение - Русе 9,00
47 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 7,70
48 Валери Радулов - Мария Дъбова Парадайс данс - Импулс 6,44
49 Георги Александров - Ивет Петрова Проданс - София 6,16
50 Радостин Коларов - Гергана Дякова Настроение - Русе 6,00
51 Мартин Месечков - Цветина Аспарухова Дъга - София 5,25
52 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 5,00
53 Николай Акпурнпалиев - Симона Йорданова  Приста - Русе 4,80
     

Младежи - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2017
1 Деян Влайков - Емили Влайкова Нефтохимик 78 - Бургас 145.00
2 Виктор Панов - Сияна Шишкова Кристал - Варна 131.80
3 Николай Василев - Валентина Лазаркова Парадайс данс - Алекс 121.20
4 Александър Туфар - Десислава Трифонова Импулс - Поморие 96.00
5 Георг Киряков - Диана Енчева Бургас 1975 - Импулс 93.60
6 Стилиян Станев - Роси Михалева Загора данс - Ст. Загора 89.00
7 Николай Джуров - Антонина Клямбова Проданс - Дъга 87.80
8 Янислав Найденов - Мина Самсиева Брилянт - Акцент 86.20
9 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - Гардения 86.20
10 Самуил Лечев - Иванджелина Мушкина Бургас 1975 - Бургас 85.60
11 Христо Христов - Павлина Цончева Алекс - Пловдив 82.40
12 Марио Спасов - Калина Богданова Алекс - Пловдив 72.80
13 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Роза - Казанлък 69.00
14 Персиян Господинов - Лидия Елкина Киара Н - Казанлък 65.00
15 Спиридон Зегов - Елица Павлова Ес тийм - Дъга 56.70
16 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 54.00
17 Даниел Нанев - Вивиана Траянова Одесос денс 1975 - Варна 51.60
18 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 44.40
19 Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова Нефтохимик 78 - Бургас 43.00
20 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 38.00
21 Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева Нефтохимик 78 - Бургас 30.60
22 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 27.80
23 Иван Дечев - Катерина Химчева Кристал - Варна 25.90
24 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 24.50
25 Стивън Стоянов - Моника Венциславова Огоста данс - Монтана 22.00
26 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 21.00
27 Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева Брилянт - София 17.40
28 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 16.30
29 Марио Динев - Маргарет Спасова Одесос денс - Брилянт 16.00
30 Павел Тодоров - Лора Рапонска Огоста данс - Монтана 15.25
31 Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова Огоста данс - Монтана 14.50
32 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 12.20
32 Иван Иванов - Сара Ангелова Огоста данс - Монтана 11.75
34 Иван Хардалов - Никол Малинова София данс - София 9.00
35 Кирил-Виктор Цолов - Елия Ерменкова Огоста данс - Монтана 8.55
35 Радостин Николов - Ванеса Николова Роза - Казанлък 8.25
37 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 6.30
38 Даниел Александров - Симона Благоева Кристал - Варна 6.00
38 Робърт Стоянов - Калина Джамбазка Гардения - София 6.00
40 Лъчезар Димитров - Маргарита Русева Дъга - София 5.00
41 Благовест Бойчев - Елис Табакова Роза - Казанлък 3.50

ЮСВ - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2017
1 Георги Гочев - Валерия Костова Център голд Степ - Алекс 154.00
2 Венелин Венков - Борислава Нанкова Кристал - Варна 146.60
3 Христо Иванов - Ивайла Василева  Парадайс данс - Голд Степ 127.40
4 Борис Борисов - Преслава Димкова Фиеста - В. Търново 122.60
5 Станимир Статев - Елизавета Кравец Варна - Варна 121.40
6 Захари Миланов - Памела Стойкова Поморие - Поморие 111.80
7 Мартин Славоев - Ксандриния Капелова Дъга - Ксани денс 103.20
8 Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева Център голд Степ - Ст. Загора 86.40
9 Денис Иванов - Христина Иванова Брилянт - София 81.20
10 Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова Несебър - Поморие 77.20
11 Димитър Борисов - Росица Павлова Алекс - Пловдив 70.80
12 Алесандро Ло Джудиче - Милана Багдасарян Център Голд Степ- Одесос денс 67.20
13 Стилиян Ганчовски - Радина Бакърджиева Варна - Алекс 58.80
14 Антоан Лямов - Анна-Мария Жечева Несебър - Несебър 57.20
15 Стилиян Христов - Тоня Келчева Киара Н - Казанлък 52.60
16 Станислав Иванов - Любомира Тодорова Несебър - Несебър 51.00
17 Кристиян Динков - Ивайла Тодорова Меджик степ - Чирпан 43.60
18 Коста Грунов - Виолета Ершова Дъга - София 43.00
18 Николай Ламбов - Габриела Инджова Роза - Казанлък 43.00
20 Златозар Манчев - Гергана Спиридонова Парадайс данс - Пловдив 34.00
21 Евгени Видев - Гергана Танева Парадайс данс - Пловдив 29.00
22 Кристиан Василев - Александра Кръстева Дъга - София 28.40
23 Божидар Михайлов - Мария Бонева Център голд Степ - Ст. Загора 27.30
24 Георги Калинов - Радина Узунова Настроение - Русе 26.60
25 Добрин Иванов - Ралица Чакърова Настроение - Русе 26.60
26 Иван Григоров - Деница Дочева Кристал - Варна 20.50
27 Христиан Митрев - Преслава Петрова Огоста данс - Монтана 17.00
28 Гавраил Шодов - Мария Колева Асеновец - Асеновград 16.50
29 Константин Сакалов - Владимира Русинова Денс Юник - Ст. Загора 14.00
29 Златозар Манчев - Белослава Златева Парадайс данс - Туида 14.00
31 Александър Станолов - Мария Мирчова Одесос денс - Варна 9.50
31 Александър Лякишев - Розмари Джока Поморие - Бургас 1975 9.50
33 Кристиян Халачев - Далия Димитрова Киара Н - Казанлък 6.60
34 Радослав Русев - Аврора Дамянова Приста - Русе 6.50
35 Тодор Тодоров - Гергана Ройдева Хасково - Хасково 6.00
35 Йордан Тодоров - Виктория Георгиева  Настроение - Русе 6.00
35 Георги Георгиев - Кристиана Кирякова Асеновец - Парадайс данс 6.00
38 Мартин Вакавлиев - Тиана Кочешева Киара Н - Казанлък 5.64
38 Станислав Шутилов - Памела Маринова София данс - София 5.64
40 Тодор Костов - Габриела Заркова Проданс - София 5.50
40 Ивелин Милослов - Радостина Младенова Огоста данс - Монтана 5.50
42 Божидар Стоянов - Катерина Кирова Фея Данс - Шумен 4.90

ЮСВ - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2017
1 Иван Иванов - Сияна Хаджиева Ес тийм - Алекс 148.80
2 Венелин Венков - Борислава Нанкова Кристал - Варна 133.20
3 Георги Гочев - Валерия Костова Център голд Степ - Алекс 131.00
4 Захари Миланов - Памела Стойкова Поморие - Поморие 119.20
5 Станимир Статев - Елизавета Кравец Варна - Варна 101.60
6 Мартин Славоев - Ксандриния Капелова Дъга - Ксани денс 94.40
7 Христо Иванов - Ивайла Василева  Парадайс данс - Голд Степ 82.60
8 Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева Център голд Степ - Ст. Загора 72.40
9 Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова Несебър - Поморие 70.60
10 Димитър Борисов - Росица Павлова Алекс - Пловдив 68.00
11 Стилиян Ганчовски - Радина Бакърджиева Варна - Алекс 67.20
12 Стилиян Христов - Тоня Келчева Киара Н - Казанлък 65.80
12 Станислав Иванов - Любомира Тодорова Несебър - Несебър 64.00
14 Георги Калинов - Радина Узунова Настроение - Русе 39.20
15 Коста Грунов - Виолета Ершова Дъга - София 36.40
16 Добрин Иванов - Ралица Чакърова Настроение - Русе 33.60
16 Кристиан Василев - Александра Кръстева Дъга - София 30.40
18 Иван Григоров - Деница Дочева Кристал - Варна 27.80
19 Гавраил Шодов - Мария Колева Асеновец - Асеновград 22.40
20 Божидар Михайлов - Мария Бонева Център голд Степ - Ст. Загора 19.60
21 Никсън Цветков - Александра Дечева Роза - Казанлък 19.20
22 Златозар Манчев - Гергана Спиридонова Парадайс данс - Пловдив 17.70
23 Драгомир Димитров - Злотомира Стоянова Яница ТА - Нова Загора 17.40
24 Константин Сакалов - Владимира Русинова Денс Юник - Ст. Загора 16.20
25 Христиан Митрев - Преслава Петрова Огоста данс - Монтана 15.00
26 Захари Миланов - Сияна Хаджиева Денс Юник - Алекс 11.00
27 Георги Георгиев - Кристиана Кирякова Асеновец - Парадайс данс 10.80
28 Александър Станолов - Мария Мирчова Одесос денс - Варна 10.00
29 Денис Илиев - Михаела Славова Загора данс 2005 - Ст.Загора 9.00
29 Тодор Тодоров - Гергана Ройдева Хасково - Хасково 9.00
29 Кристиян Халачев - Далия Димитрова Киара Н - Казанлък 9.00
29 Алесандро ло Джудиче - Милана Багдасарян Одесос Денс 1975 - Варна 9.00
33 Тодор Костов - Габриела Заркова Проданс - София 8.00
33 Димитър Борисов - Симона Митушева Алекс - Пловдив 8.00
35 Мартин Вакавлиев - Тиана Кошечева Киара Н - Казанлък 7.20
36 Евгени Видев - Гергана Танева Парадайс данс - Пловдив 6.50
37 Павел Пинтев - Йоана Велева Роза - Казанлък 6.30
38 Александър Лякишев - Розмари Джока Поморие - Бургас 1975 6.00
39 Йордан Тодоров - Виктория Георгиева  Настроение - Русе 5.00
40 Ивелин Милослов - Радостина Младенова Огоста данс - Монтана 4.50

ЮМВ - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2017
1 Християн Въгляров - Виктория Петрова Киара Н - Алекс 184.80
2 Антон Михайлов - Александра Генчева Алекс - Бургас 1975 133.60
3 Дариан Колев - Гергана Данаилова Дъга - София 117.80
4 Стефан Тодоров - Симона Стаматова Нефтохимик 78 - Бургас 115.20
5 Джузепе Ло Джудиче - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 114.20
6 Борис Савов - Карина Венева Поморие - Поморие 86.80
7 Илиан Борисов - Гергана Кръстева Проданс - София 80.00
8 Георги Перничев - Венера Спасова Импулс 2008 - Пазарджик 79.40
9 Мирослав Бозев - Габриела Навякова Импулс - Велинград 76.40
10 Марин Мартинов - Диляна Димитрова Гранд - Хасково 74.40
11 Пламен Христов - Карина Русева Загора данс 2005 - Ст. Загора 68.00
12 Християн Йорданов - Габриела Йорданова Ксани денс - В. Търново 51.92
13 Никола Минчев - Стефани Терзиева Център Голд Степ - Ст. Загора 47.20
14 Милен Димитров - Мария Маркова Бургас 1975 - Бургас 46.70
15 Иван Тотов - Мариана Жекова Ес тийм - Алекс 24.80
16 Даниел Тонев - Камелия Тодорова Загора данс 2005 - Ст. Загора 16.80
17 Сава Данчев - Гергана Николова Импулс - Велинград 16.40
18 Антоан Атанасов - Магдалена Тонева София Данс - София 15.40
18 Илиан Борисов - Венера Спасова Проданс - Импулс 2008 15.40
20 Константин Великов - Рая Хайнаджиева Приста - Русе 15.00
21 Данила Жиличев - Марта Долгушина Поморие 14.00
22 Борис Мирчев - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 10.00
23 Иво Тодоров - Гергана Николова Импулс 2008 - Пазарджик 9.00
24 Даниел Димитров - Елза Бохосян Кристал - Варна 8.40
24 Виктор Иванов - Йоана Михова Меджик степ - Чирпан 8.40
26 Кирил Димов - Любов Нашева Роза - Казанлък 7.00
27 Йордан Гоцев - Румяна Александрова Проданс - София 6.60
28 Александър Стоянов - Александра Сашова Огоста данс - Монтана 6.30
29 Валентин Сираков - Марина Колева Хасково - Хасково 5.88
29 Валентино Николаев - Стефани Данаилова Дъга - София 5.88
31 Ивайло Иванов - Анели Григорова Огоста данс - Монтана 5.60

ЮМВ - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2017
1 Християн Въгляров - Виктория Петрова Киара Н - Алекс 178.40
2 Антон Михайлов - Александра Генчева Алекс - Бургас 1975 155.00
3 Борис Савов - Карина Венева Поморие - Поморие 111.60
4 Иван Тотов - Мариана Жекова Ес тийм - Алекс 108.40
5 Джузепе Ло Джудиче - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 106.80
6 Дариан Колев - Гергана Данаилова Дъга - София 103.40
7 Стефан Тодоров - Симона Стаматова Нефтохимик 78 - Бургас 102.80
8 Илиан Борисов - Гергана Кръстева Проданс - София 86.60
9 Мирослав Бозев - Габриела Навякова Импулс - Велинград 70.40
10 Християн Йорданов - Габриела Йорданова Ксани денс - В. Търново 58.56
11 Милен Димитров - Мария Маркова Бургас 1975 - Бургас 58.40
12 Марин Мартинов - Диляна Димитрова Гранд - Хасково 50.40
13 Никола Минчев - Стефани Терзиева Център Голд Степ - Ст. Загора 45.10
14 Илиан Борисов - Венера Спасова Проданс - Импулс 2008 24.40
15 Сава Данчев - Гергана Николова Импулс - Велинград 22.00
16 Георги Перничев - Венера Спасова Импулс 2008 - Пазарджик 18.00
17 Константин Великов - Рая Хайнаджиева Приста - Русе 17.00
18 Денислав Стоянов - Ивелина Колева Яница ТА - Нова Загоро 14.40
18 Виктор Ничевски - Славея Савова Акцент - София 14.40
20 Данила Жиличев - марта Долгушина Поморие - Поморие 12.60
21 Александър Стоянов - Александра Сашова Огоста данс - Монтана 11.00
22 Валентин Сираков - Марина Колева Хасково - Хасково 10.80
23 Иво Тодоров - Гергана Николова Импулс 2008 - Пазарджик 9.00
24 Йордан Гоцев - Румяна Александрова Проданс - София 7.20
25 Даниел Тонев - Камелия Тодорова Загора данс 2005 - Ст. Загора 7.00
25 Атанас Маринов - Мария Георгиева Блясък - Поморие 7.00
27 Виктор Иванов - Йоана Михова Меджик степ - Чирпан 4.50
28 Ивайло Иванов - Анели Григорова Огоста данс - Монтана 4.00